Rss Feed

geplaats op 26-9-2024 Bijeenkomst groenplan

WEEK 39 2024 Deze week wordt een uitnodiging gestuurd naar alle bewoners van de straten in

plangebied Moesel fase 1 om op donderdag 3 oktober a.s. aanwezig te zijn bij een bijeenkomst m.b.t. het groenplan voor fase 1. Locatie Buurthuis Moesel tijd 19.00 uur – 21.00 uur

Er ligt inmiddels een voorstel voor het inrichten van de groenvakken, zowel nieuwe groenvakken als de al bestaande groenvakken.
De keuze is gemaakt om direct alle bewoners uit te nodigen om het voorstel te zien en te bespreken en zo breed mogelijk input op te halen en het niet eerst te agenderen voor een volgend klankbordgroepoverleg. We nodigen ook andere geïnteresseerden uit via o.a. Hoplr en de wijkraad.

Graan zien we jullie op 3 oktober om jullie input te geven op het voorstel.

Bijgewerkt tot 5 Juni.
https://dusweert.nl/actueel-nieuws/hoe-staat-het-met-de-werkzaamheden-op-moesel/

Weert, 24 Juni 2024 – Breedte van de straten

Met vriendelijke groet,

In Weert zuid staat de komende jaren veel te gebeuren. Zo zal er worden gewerkt aan het riool, maar ook zullen er verschillende bouw en sloop projecten plaatsvinden. Een van deze projecten is onder andere de bouw van een nieuwe wijk accommodatie.

Ga voor meer informatie hierover naar de website van het project van de gemeente: http://www.keentmoesel.nl/

Foto’s Voortgang Project Fase 1 vervanging Riool Moesel

https://www.weert.nl/aanpak-riolering-fase-1-moesel

Voor Meer Info klik hier

https://plangroepheggen.nl/projectinfo/herinrichting-wijk-moesel/